iRachunek to doskonały program przeznaczony dla osób prowadzących działalność gospodarczą (ale nie płacącymi vatu) bez stałego kontaktu z komputerem. Program idealnie pasuje zarówno dla osób, które lubią przenosić życiowe wydarzenia na mobilne urządzenia, jak i dla podróżujących, pozostających w stałym kontakcie ze swoimi finansami.

Tylko 1,79€.

Elegancki i intuitywny interfejs

Design i prostota interfejsu iRachunku w połączeniu z jego zaawansowanością czyni aplikację prostym narzędziem do szybkiego wystawienia rachunku w czasie potrzeby.

Lista rachunków Tworzenie rachunku krok po kroku Eleganckie i zaawansowane ustawienia

Generowanie PDF

Utworzywszy rachunek możesz wygenerować prawdziwy plik PDF, który następnie może zostać wysłany drogą elektroniczną lub wydrukowany.

Możesz także ustawić, czy PDF ma być kopią, czy ma się tam pojawić pieczątka lub podpis oraz możesz schować stopkę.

Po wygenerowaniu możesz z poziomu aplikacji wysłać kontrehantowi gotowy plik PDF e-mailem lub go wydrukować.

Zobacz przykładowy plik PDF »

Kontrahenci i produkty

iRachunek posiada możliwość zarządzania kontrahentami i produktami. Po stworzeniu produktu lub kontrahenta zostanie on automatycznie dodany do lokalnej bazy danych na urządzeniu.

Aplikacja także łatwo znajdje wszystkie rachunki zawierające dany produkt lub wystawione na danego kontrahenta.

Dzięki podzieleniu pola „nazwa” na dwa pola - „nazwa pełna” i „nazwa krótka”, długie nazwy produktów i kontrahentów mogą zostać skrócone i z łatwością przechowywane na liście.

Automatyczna numeracja

Numerowanie rachunków nigdy nie było prostsze. iRachunek posiada system autonumeracji, który ponosi odpowiedzialność za numerowanie kolejnych rachunków.

Możesz nadać jej różne formaty w zależności od potrzeb.

Funkcje

Generacja PDF - wystawiwszy rachunek możesz wygenerować prawdziwy plik PDF. Autonumeracja - nie musisz się więcej martwić o poprawny numer rachunku. Eksport - wyślij plik PDF do kontrahenta lub wydrukuj go prosto z iRachunku.
Pilnowanie terminów - rachunki niezapłacone zaznaczone są czerwonym wykrzyknikiem. Pieczątka i podpis - możesz używać własnej pieczątki i skanu podpisu na plikach PDF! Bogate ustawienia - pod eleganckim interfejsem kryje się zaawansowane narzędzie...

iRachunek działa na systemie iOS 5.1 lub nowszym.